Hakkımızda

Perdeci Nihat 27 yıllık tecrübesi ile günümüz mekân tasarımı ve dekorasyonu konusunda yaşanılan sıkıntıları en aza indirebilmek için yerinde keşifler yaparak, mekana ve kişiye özel perde tasarımları üretir.

Tül Perde Perdeci Nihat

Perdeler evinizdeki pencerelerin makyajıdır...

Perdeci Nihat mağazamız Karaköprü’de hizmet sunmaktadır. 27 yıllık tecrübemizi katarak modern çağın getirdiği yeniliklerle çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. Düsturumuz ilkeli, prensipli, dürüst, ve yenilikçi çalışmaktır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile fiyat istikrarı, kalite ve zamanında teslimat en önem verdiğimiz konulardır.

Misyonumuz

Perdeci Nihat, Şanlıurfa’da uzun yıllardır binlerce evin, ofisin pencerelerine değer katan ürünler, ortama şık ve göz alıcı görsellik katan çeşitleriyle hizmet vermiş, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak bir pencereyi örtmekten daha fazlasını kendisine amaç edinmiş bir perde satış mağazasıdır. 

Değerlerimiz

Neden biz?

Güncel modaya uygun, yenilikçi, kullanışlı ve kaliteli koleksiyonlarımız ile birincil önceliğimiz olan değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılarken; kusursuz bir alışveriş deneyimi sunarak marka güvenilirliğini sağlıyoruz.

Usta Perdeci Nihat
5/5
Seçkin ürün portföyü ve müşteriyle alakaları gayet güzel, alışveriş sırasında ikram edilen yiyecek ve içeceklerde çok güzeldi. Çalışanlar çok sıcakkanlı olduğu için iyiki gitmişim diyeceğim bir yer.
Sedat Demir
5/5
Her yönden müşteri memnuniyetinin olduğu bir yer. Satış sonrası dahi tek telefon ile geliyorlar. Şanlıurfa'da gördüğüm en çalışkan güvenilir ekip. Gösterilen ilgiden dolayı ailecek memnunuz.
Mert Çolak
5/5
Yaptığı önerilerle içime sinen ve evime uygun perdeyi seçmeme yardımcı olan Nihat beye çok teşekkür ederim. Bu mağazayı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
Müşteri Fotoğrafı Perdeci Nihat
Nalan Yıldız

Size hizmet etmek için buradayız. Hemen arayın!

Scroll to Top