Rustik Perde Çeşitleri

Modern iç dekorasyonunun en önemli öğesi olan Rustik Perdeler her mekan da cafe, ofis ve restoranlarda, yazlık evlerde, dağ evinde, kır evlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra banyo, mutfakta, salon ve yatak odasında da tercih edilmektedir.

Rustik perde modelleri incelendiğinde, ahşap bir alana takılma işleminin yapıldığı perde olduğunu görürsünüz. Yani kornişe ihtiyaç duyulmaz ve direkt olarak bu perde modeli sayesinde, aynı zamanda asma alanı da vardır.

Tamamen doğadan ilham almış, saf ağaçların kullanılmış olduğu dekorasyon rustik tarz olarak anılmaktadır. Yüksek ahşap kirişleri olan bir tava, kocaman taş bir şömine ve evin her yerine hakim olmuş ağaç parçaları ile oluşturulan bu tarz, rahatlığın ön plana çıktığı bir dekorasyona sahiptir.

Daha hassas yapıdaki perdelerinizi yıkamak istediğinizde, rustik borudan çıkartarak yıkamalısınız. Yada eğer İsterseniz bir bez torba içerisine koyarak, uygun deterjan ile perde kumaşına uygun ısıda çok sıkmadan perdelerinizi yıkayabilirsiniz.

Perdeci Nihat olarak Rustik Perde çalışmalarımızdan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.
Diğer perde çeşitlerimizi buradan görebilirsiniz.

Rustik Perde 4
Rustik Perde 3
Rustik Perde 2
Rustik Perde1
Scroll to Top