Plicell Perde Çeşitleri

Plise perde (Pilise, Plicell) nedir? 
Plise, plisse, plicell, pilise, akordiyon, perde diyede adlandırılmaktadır. 

Plise perde Son dönemlerde oldukça tercih edilen Kaliteli, sorunsuz bir perde türü olan plise perde  cam balkonlar başta olmak üzere modern ev veya işyeri ile kış bahçelerinde sıklıkla görmeye başladığımız bir perde türüdür. Plise perdeler Oturduğumuz ev ve ofislerimiz için en kullanışlı güneşlik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Perdelerin asıl kullanım nedenlerinden birisi hem bulunduğu ortama estetik ve güzellik katması hemde mahremiyeti korumasıdır. Pilise perdelerin en önemli özelliklerinden biriside diğer perde modellerine göre yüksek oranda güneş sıcaklığını kırmasıdır.  Cam balkonlarda daha çok tercih edilen plise perdeler (plicell) balkonunuzda hem alan kaplamaz hem cam panellerin rahat açılıp kapanması sağlar hemde yüksek oranda güneş sıcaklığını kesmektedir.

 Plise perdeler (plicell) Özellikle açılı ortamlarda sorunsuz bir şekilde rahatlıkla kullanılabiliyor olması tercih sebebi olarak görülmektedir. Şanlıurfa’dan Tüm Türkiyeye tanıttığımız profesfonel uzman ekipler tarafından hazırlanan pilise perde modeli ev hanımları tarafından oldukça rağbet görmüştür.

 

Plise perde desenli, desensiz model ve zengin renk seçeneği ile kullanıcılara değişik alternatifler sunmaktadır.

Kontrolü sağlayan kaliteli mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareket  ettirilen pilise perdeler  oldukça dekoratif ürünler olarak tercih  edilmektedirler. Bol renk seçeneği ile jaluzi benzeri kullanım kolaylığı sunması da farklı bir avantajdır. 

Plise perde üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kaliteli, sorunsuz, kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları nedeniyle de pratiklik sunmaktadır.

Şanlıurfa’ da bulunan plise perde  imalathanemizde profesyonel uzman ekip tarafından sorunsuz ve hızlı bir şekilde üretilen plise perde Tüm Türkiye ye kargo ile gönderilmektedir.

Perdeci Nihat olarak Plicell Perde çalışmalarımızdan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.
Diğer perde çeşitlerimizi buradan görebilirsiniz.

Piliseperde1
Piliseperde2
Piliseperde3
Piliseperde5
Scroll to Top