Dikey Perde Çeşitleri

Tül + Güneşlik + Fon perdeyi bir arada sunan çok fonksiyonlu bir perdedir. Akıllı Dikey Tül Zebra Perdenin pileleri birbirinden bağımsızdır. İstediğiniz pileyi çıkarıp takabilirsiniz. Akıllı Dikey Tül Zebra kenara toplanmadan pilelerin arasından geçiş sağlar.

Akıllı dikey perde nasıl yıkanır?
Zaten dikey olduğu için dümdüz olmasında ve kırışık durmaması da önemlidir. Ayrıca makinede yıkamak bir süre sonra perdenizin yıpranmasına da sebep olabilir. Bu sebeple sizlere önerimiz evinizde perdenizi bir ılık suya basmanız ve yumuşatıcı ile beyazlatıp kirlerden arındırmanızdır.
 
Dikey tül perde nasıl takılır?
Tül dikey perde ile birlikte gelen portray aparatına vidaları takarak, çizdiğiniz noktalarda korniş aparatının üzerine tornavida ya da şarjlı matkap yardımıyla vidalanır. Perdenin mekanizmasının öncelikle arka kanalı portray üzerine oturtulur. Daha sonra önden sıkıca bastırarak mekanizma portray üzerine yerleştirilir.
 
Akıllı perde nasıl kullanılır?
Motor kısmını evinde kullandığın stor perde sistemine bağladıktan sonra, sistem çalışır hale geliyor. Ardından tek yapman gereken perdeye enerji verecek minik güneş panelini, gün içerisinde güneş gören bir bölgeye yerleştirmek ve motor ile güneş paneli arasındaki bağlantıyı tamamlamak

Perdeci Nihat olarak Dikey Perde çalışmalarımızdan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.
Diğer perde çeşitlerimizi buradan görebilirsiniz.

Scroll to Top